||
Naše nabídka

Z naší rozsáhlé nabídky si jistě každý vybere ve své dané situaci tu optimální kombinaci námi poskytovaných finančních produktů z uvedených kategorií.


Novinka : Od 1. července jsme v ulici Karla IV. otevřeli nové kanceláře.
Otvírací doba: pondělí - pátek 9.00 - 18.00 hodin.

Investiční životní pojištění
Nabízíme výběr moderních produktů renomovaných společností, jak českých, tak i zahraničních, které se opakovaně umisťují v hodnocení nezávislých odborníků na předních místech v soutěžích. Například soutěž „Zlatá koruna“. Životní investiční pojištění je vhodný produkt pro firemní i privátní klientelu.
Úrazové pojištění
Zvláště v Čechách velmi oblíbené produkty, jak pro rodiny s malými dětmi, tak i pro pracující v různých profesích. Výjimkou nejsou lidé s všestranně rozšířenými zájmovými aktivitami pro volný čas. Doporučujeme i jako doplněk k již sjednanému zajištění například formou Životního investičního pojištění.
Pojištění majetku
Občanská pojištění staveb, domácností a pojištění odpovědnosti řešíme vždy osobně na základě potřeb klienta. Výjimkou není naše návštěva u klienta. Námi navrhovaná řešení pokrývají zásadně všechna i nadstandardní možná škodní rizika.
Pojištění aut
Toto pojištění je možné uzavřít přímo u nás v kanceláři. Pro firemní klientelu řešíme pojištění flotil obvyklým způsobem, vycházejícím z naší dlouhodobé praxe.
Hypotéky
Stále obrovskému zájmu se těší tato forma financování samostatného bydlení lidem různých věkových kategorií. Naši smluvní partneři velmi citlivě, na základě našich podkladů, vyhodnocují možnosti každého žadatele a hledají i nadstandardní řešení.
Úvěry
Naše rozsáhlá nabídka úvěrů umožní jak firemní klientele rozšířit své podnikatelské záměry, tak i jednotlivým občanům řešit své specifické potřeby.

Naši partneři

Allianz Pojišťovna České Spořitelny Česká pojišťovna AXA
Kooperativa Pojišťovna GENERALI. Česká Podnikatelská Pojišťovna
UNIQA Pojišťovna Slavia DIRECT Novis
ČSOB Pojišťovna sano/credit

Sjednejte zde nejlevnější cestovní pojištění

Kde nás najdete

Přidejte si tfin na Facebook


Vizitky

sekretariát vedení společnosti
Mgr. Zdeňka Novotná

Široká 11
370 01, České Budějovice
Česká Republika

Pracovní doba: 9-16 hod
+420 602 686 291
+420 774 921 111
asistentka@tfin.cz